-
13:15 uur – Veld 1
Mannen U18 2 vs Forwodians Mannen U18 2
scheidsrechter 1: Marick Vermeulen
scheidsrechter 2: Bas Mons (E)
official scorebord: Ela Sonmez
official timer: Devika Boedhai
official 24 seconden:
zaalcommissaris:
Jump Inn: Ton en Cemil13:15 uur – Veld 3
Gemengd U10 1 vs CobraNova Gemengd U10 1
scheidsrechter 1: Serap Yalniz (F)
scheidsrechter 2: Ying Xie
official scorebord: Hasna Morabit
official timer: Delaram Amani
official 24 seconden:
zaalcommissaris:
Jump Inn: Ton en Cemil15:00 uur – Veld 1
Vrouwen U18 2 vs Goba Vrouwen U18 1
scheidsrechter 1: Dimitar Dimitrovski
scheidsrechter 2: Bahtiyar Gayci
official scorebord: Diony Lucia
official timer: Prashand Rambaran
official 24 seconden:
zaalcommissaris:
Jump Inn: Niels15:00 uur – Veld 3
Mannen U16 1 vs Bouncers Basketball Mannen U16 2
scheidsrechter 1: Edwin Zejnilovic
scheidsrechter 2: Jesse Verhagen
official scorebord: Amin Turan
official timer: Zebastian Ybanez
official 24 seconden:
zaalcommissaris:
Jump Inn: Niels -
13:00 uur – Veld 1
Mannen U16 3 vs CobraNova Mannen U16 2
scheidsrechter 1: Ali Yalniz
scheidsrechter 2: Hidde Brouwer
official scorebord: Quinten van Buren
official timer: Devika Boedhai
official 24 seconden: Landon Yuen
zaalcommissaris:
Jump Inn:13:00 uur – Veld 2
Gemengd U12 1 vs BV Oegstgeest Gemengd U12 1
scheidsrechter 1: Marick Vermeulen
scheidsrechter 2: Niels Tiems
official scorebord: Sjors Hoetink
official timer: Devika Boedhai
official 24 seconden: Jesus Gonzales Perez
zaalcommissaris:
Jump Inn:13:00 uur – Veld 1
Vrouwen U16 1 vs Solar systemen-Grasshoppers Vrouwen U16 2
scheidsrechter 1: Frank Hoekemeijer (F)
scheidsrechter 2: Nando Leijten
official scorebord: Jan Hulswit (F)
official timer: Sjoerd Klompmaker (F)
official 24 seconden:
zaalcommissaris:
Jump Inn:13:15 uur – Veld 1
Mannen U18 2 vs BV Oegstgeest Mannen U18 1
scheidsrechter 1: Marick Vermeulen
scheidsrechter 2: Bas Mons (E)
official scorebord: Ela Sonmez
official timer: Devika Boedhai
official 24 seconden:
zaalcommissaris:
Jump Inn:13:15 uur – Veld 1
Mannen U18 2 vs BV Oegstgeest Mannen U18 1
scheidsrechter 1: Marick Vermeulen
scheidsrechter 2: Bas Mons (E)
official scorebord: Ela Sonmez
official timer: Devika Boedhai
official 24 seconden:
zaalcommissaris:
Jump Inn:13:15 uur – Veld 1
Mannen U18 2 vs BV Oegstgeest Mannen U18 1
scheidsrechter 1: Marick Vermeulen
scheidsrechter 2: Bas Mons (E)
official scorebord: Ela Sonmez
official timer: Devika Boedhai
official 24 seconden:
zaalcommissaris:
Jump Inn:13:15 uur – Veld 1
Mannen U18 2 vs BV Oegstgeest Mannen U18 1
scheidsrechter 1: Marick Vermeulen
scheidsrechter 2: Bas Mons (E)
official scorebord: Ela Sonmez
official timer: Devika Boedhai
official 24 seconden:
zaalcommissaris:
Jump Inn:13:15 uur – Veld 1
Mannen U18 2 vs BV Oegstgeest Mannen U18 1
scheidsrechter 1: Marick Vermeulen
scheidsrechter 2: Bas Mons (E)
official scorebord: Ela Sonmez
official timer: Devika Boedhai
official 24 seconden:
zaalcommissaris:
Jump Inn:13:15 uur – Veld 1
Mannen U18 2 vs BV Oegstgeest Mannen U18 1
scheidsrechter 1: Marick Vermeulen
scheidsrechter 2: Bas Mons (E)
official scorebord: Ela Sonmez
official timer: Devika Boedhai
official 24 seconden:
zaalcommissaris:
Jump Inn:13:15 uur – Veld 1
Mannen U18 2 vs BV Oegstgeest Mannen U18 1
scheidsrechter 1: Marick Vermeulen
scheidsrechter 2: Bas Mons (E)
official scorebord: Ela Sonmez
official timer: Devika Boedhai
official 24 seconden:
zaalcommissaris:
Jump Inn:21:00 uur – Center Court
Mannen Senioren 1 vs Barons Mannen Senioren 1
scheidsrechter 1: NBB
scheidsrechter 2: NBB
official scorebord: Samuel Gyamfi
official timer: Ricardo van Eekelen
official 24 seconden: Josy Helena
zaalcommissaris:
Jump Inn: -
13:15 uur – Veld 1
Mannen U18 2 vs BV Oegstgeest Mannen U18 1
scheidsrechter 1: Marick Vermeulen
scheidsrechter 2: Bas Mons (E)
official scorebord: Ela Sonmez
official timer: Devika Boedhai
official 24 seconden:
zaalcommissaris:
Jump Inn:13:15 uur – Veld 3
Mannen U18 2 vs BV Oegstgeest Mannen U18 1
scheidsrechter 1: Marick Vermeulen
scheidsrechter 2: Bas Mons (E)
official scorebord: Ela Sonmez
official timer: Devika Boedhai
official 24 seconden:
zaalcommissaris:
Jump Inn:15:00 uur – Veld 1
Mannen U18 2 vs BV Oegstgeest Mannen U18 1
scheidsrechter 1: Marick Vermeulen
scheidsrechter 2: Bas Mons (E)
official scorebord: Ela Sonmez
official timer: Devika Boedhai
official 24 seconden:
zaalcommissaris:
Jump Inn:15:00 uur – Veld 3
Mannen U18 2 vs BV Oegstgeest Mannen U18 1
scheidsrechter 1: Marick Vermeulen
scheidsrechter 2: Bas Mons (E)
official scorebord: Ela Sonmez
official timer: Devika Boedhai
official 24 seconden:
zaalcommissaris:
Jump Inn: -
13:15 uur – Veld 1
Mannen U18 2 vs BV Oegstgeest Mannen U18 1
scheidsrechter 1: Marick Vermeulen
scheidsrechter 2: Bas Mons (E)
official scorebord: Ela Sonmez
official timer: Devika Boedhai
official 24 seconden:
zaalcommissaris:
Jump Inn:13:15 uur – Veld 3
Mannen U18 2 vs BV Oegstgeest Mannen U18 1
scheidsrechter 1: Marick Vermeulen
scheidsrechter 2: Bas Mons (E)
official scorebord: Ela Sonmez
official timer: Devika Boedhai
official 24 seconden:
zaalcommissaris:
Jump Inn:15:00 uur – Veld 1
Mannen U18 2 vs BV Oegstgeest Mannen U18 1
scheidsrechter 1: Marick Vermeulen
scheidsrechter 2: Bas Mons (E)
official scorebord: Ela Sonmez
official timer: Devika Boedhai
official 24 seconden:
zaalcommissaris:
Jump Inn:15:00 uur – Veld 3
Mannen U18 2 vs BV Oegstgeest Mannen U18 1
scheidsrechter 1: Marick Vermeulen
scheidsrechter 2: Bas Mons (E)
official scorebord: Ela Sonmez
official timer: Devika Boedhai
official 24 seconden:
zaalcommissaris:
Jump Inn: -
13:15 uur – Veld 1
Mannen U18 2 vs BV Oegstgeest Mannen U18 1
scheidsrechter 1: Marick Vermeulen
scheidsrechter 2: Bas Mons (E)
official scorebord: Ela Sonmez
official timer: Devika Boedhai
official 24 seconden:
zaalcommissaris:
Jump Inn:13:15 uur – Veld 3
Mannen U18 2 vs BV Oegstgeest Mannen U18 1
scheidsrechter 1: Marick Vermeulen
scheidsrechter 2: Bas Mons (E)
official scorebord: Ela Sonmez
official timer: Devika Boedhai
official 24 seconden:
zaalcommissaris:
Jump Inn:15:00 uur – Veld 1
Mannen U18 2 vs BV Oegstgeest Mannen U18 1
scheidsrechter 1: Marick Vermeulen
scheidsrechter 2: Bas Mons (E)
official scorebord: Ela Sonmez
official timer: Devika Boedhai
official 24 seconden:
zaalcommissaris:
Jump Inn:15:00 uur – Veld 3
Mannen U18 2 vs BV Oegstgeest Mannen U18 1
scheidsrechter 1: Marick Vermeulen
scheidsrechter 2: Bas Mons (E)
official scorebord: Ela Sonmez
official timer: Devika Boedhai
official 24 seconden:
zaalcommissaris:
Jump Inn: -
13:15 uur – Veld 1
Mannen U18 2 vs BV Oegstgeest Mannen U18 1
scheidsrechter 1: Marick Vermeulen
scheidsrechter 2: Bas Mons (E)
official scorebord: Ela Sonmez
official timer: Devika Boedhai
official 24 seconden:
zaalcommissaris:
Jump Inn:13:15 uur – Veld 3
Mannen U18 2 vs BV Oegstgeest Mannen U18 1
scheidsrechter 1: Marick Vermeulen
scheidsrechter 2: Bas Mons (E)
official scorebord: Ela Sonmez
official timer: Devika Boedhai
official 24 seconden:
zaalcommissaris:
Jump Inn:15:00 uur – Veld 1
Mannen U18 2 vs BV Oegstgeest Mannen U18 1
scheidsrechter 1: Marick Vermeulen
scheidsrechter 2: Bas Mons (E)
official scorebord: Ela Sonmez
official timer: Devika Boedhai
official 24 seconden:
zaalcommissaris:
Jump Inn:15:00 uur – Veld 3
Mannen U18 2 vs BV Oegstgeest Mannen U18 1
scheidsrechter 1: Marick Vermeulen
scheidsrechter 2: Bas Mons (E)
official scorebord: Ela Sonmez
official timer: Devika Boedhai
official 24 seconden:
zaalcommissaris:
Jump Inn: